her sayfada bg degisir olacak yazılımda divin bgsi degisecek

Bizden Haberler

Haberler

Çetin Civata'nın yeni yönetim kurulu üyesi Ali Pandır oldu.

5 Haziran 2017
Çetin Civata'nın yeni yönetim kurulu üyesi Ali Pandır oldu.

37 yıldır Türkiye’nin ve dünyanın birçok büyük şirketinde üst düzey görev yapan Ali Pandır, Tecde Group bünyesinde faaliyet gösteren Çetin Cıvata’nın Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başladı.

TECDE Group bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye’nin en büyük ‘civata, vida ve bağlantı elemanları’ üreticilerinden biri olan Çetin Cıvata’nın yeni Yönetim Kurulu Üyesi, 2017 yılı başında Erdemir Grubu Yönetim Kurulu Başkanlığı ve CEO görevinden ayrılan Ali Pandır oldu. Bağlantı elemanları, bilişim, enerji ve inşaat sektöründe 11 şirketi ile faaliyet gösteren TECDE Group, binin üzerinde kişiye istihdam sağlıyor.

Çetin Cıvata’da başladığı yeni göreviyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Ali Pandır, “Yönetim Kurulu üyesi olduğum Çetin Cıvata, hem iç piyasada hem de ihracatta hızla büyüyen bir aile şirketi. Kurumsal yönetim yapılarını küresel ölçekte bir seviyeye taşıyabilmek ve Avrupa’nın en büyük bağlantı elemanları firmasından biri olma hedefine katkı sağlamak için çalışmalarımıza başladık” dedi.

İstanbul Teknik Üniversite’sini Yüksek Makina Mühendisi olarak bitirdikten sonra 1980 yılında profesyonel kariyerine başlayan Ali Pandır, Koç Holding, General Motors, Opel, Tofaş, Fiat ve Erdemir Grubu gibi şirketlerde üst düzey görev yaptı.